• E-mail:
  • Hasło:
Przypomnij
hasło

Wiadomości

VICHY dezodorant antyperspirant roll-on Beauty Deo 50ml spowalniający odrastanie włosów - Darmowa Wysyłka Kurierska!

VICHY dezodorant antyperspirant roll-on Beauty Deo 50ml spowalniający odrastanie włosów Vichy Dezodorant Beauty Deo pierwszy dezodorant od Vichy opóźniający konieczność (...)

więcej...

Wszystkie wiadomości
  Szukaj:
 

VICHY AQUA DESTOCK - Zaawansowana kuracja poprawiająca sylwetkę

VICHY AQUA DESTOCK - Zaawansowana kuracja poprawiająca sylwetkę

DuoPack 2x200ml + Przesyłka kurierska Gratis

 

Vichy AquaDestock

 

Działanie:

Podwójna skuteczność

Przeciw zatrzymywaniu wody + działanie antycellulitowe

 

Rezultaty:

- Utrata zgromadzonej wody

- Uczucie lekkich nóg już po pierwszej aplikacji

- Wymodelowana talia po 28 dniach stosowania

- Wygładzona skórka pomarańczowa

- Wyniki widoczne po 7 dniach stosowania

 

Aqua Destock

 

Genetyczne uwarunkowania sprawiają, że na niektórych partiach ciała (talia, biodra, uda, pośladki) gromadzi się, tkanka tłuszczowa, która jest mniej reaktywna na działanie diety.

 

Cellulit to zaburzenie struktury tkanki podskórnej, które widoczne jest na powierzchni skóry i przypomina wyglądem powierzchnię skórki pomarańczowej.

 

W walce z cellulitem konieczne jest kompleksowe podejście, ważne są: dieta, która zmniejsza objętość tkanki tłuszczonej: aktywność fizyczna, która sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i napięta; jednak najważniejsze są składniki aktywne zawarte w zewnętrznych preparatach pielęgnacyjnych, które wpływają bezpośrednio na metabolizm tkanki tłuszczowej, odprowadzanie płynów oraz likwidację obrzęków w tkance podskórnej. Najnowsze badania naukowe pozwoliły wyodrębnić składniki, które oddziaływując bezpośrednio na cykl komórkowy komórki tłuszczowej, nasilają proces rozpadu tkanki tłuszczowej i spowalniają proces jej tworzenia. Jest to przełom w walce z cellilitem.

 

Vichy Aqua Destock to zaawansowana kuracja zwalczająca cellulit i zbędne centymetry, przyśpieszone wyszczuplanie w trefach odpornych na działanie diety.

 

 

INNOWACJA LABORATORIÓW VICHY

 

 

Przyspieszone wyszczuplanie w strefach odpornych na działanie diety

 

Widoczna interwencja w strefach gromadzenia się tłuszczu i uporczywego cellulitu, dzięki połączeniu:

Czystej kofeiny, o wzmocnionym działaniu dzięki 5% stężeniu, aby wywołać spalanie lipidów.

Lipocidine- aktywator lipolityczny, stymulującego wydzielanie proteiny odpowiedzialnej za eliminację tłuszczy w czasie restrykacji kalorycznych poprzez nasilenie spalania tkanki tłuszczowej oraz spowolnienie powstawania nowych komórek tłuszczowych.

Uzupełniających składników aktywnych o działaniu złuszczającym, ułatwiającym penetracje kofeiny, wygładzających i nawilżających skórę.

 

W rezultacie sylwetka jest wyrażnie wyszczuplona, skóra napięta i chroniona przed rozluźnieniem naskórka, które może być wywołane utratą centymetrów.

 

 

Sposób użycia:

Wyciśnij odpowiednią ilość kremu i wcieraj go w okolice brzucha, bioder, ud i pośladków. Rozetrzyj krem od kolan do bioder i pośladków i ruchem okrężnym okolice brzucha. Masuj powoli i dokładnie.

Wszystkie wiadomości

E-farm: Apteka internetowa | Sklep Vichy | Forum