• E-mail:
  • Hasło:
Przypomnij
hasło

Wiadomości

VICHY dezodorant antyperspirant roll-on Beauty Deo 50ml spowalniający odrastanie włosów - Darmowa Wysyłka Kurierska!

VICHY dezodorant antyperspirant roll-on Beauty Deo 50ml spowalniający odrastanie włosów Vichy Dezodorant Beauty Deo pierwszy dezodorant od Vichy opóźniający konieczność (...)

więcej...

Wszystkie wiadomości
  Szukaj:
 

VICHY DERCOS NEOGENIC kuracja stymulująca wzrost nowych włosów (2 opakowania po 28 ampułek) + trzecie opakowanie GRATIS!

 

VICHY DERCOS NEOGENIC kuracja stymulująca wzrost nowych włosów (2 opakowania po 28 ampułek) + trzecie opakowanie Neogenic 28amp. GRATIS!

 

Vichy Dercos Neogenic (2 x 28 amp.), to absolutna nowość w pielęgnacji włosów skłonnych do wypadania. Produkt w postaci wygodnych w aplikacji ampułek, skutecznie i szybko wspomaga porost włosów. Zawiera Stemoxidine 5 % stymulujący regeneracje komórek macierzystych.

 

Składniki aktywne:
Stemoxidine 5 %
skład: alcohol denat., aqua, diethyllutidinate, citric acid, safflower glucoside, parfum

 

Działanie:
Vichy Dercos Neogenic, to najnowocześniejszy, bardzo skuteczny preparat w postaci ampułek, który błyskawicznie wspomaga porost włosów – co zostało potwierdzone pod kontrolą dermatologiczną. Środek zawiera w składzie innowacyjną cząsteczkę Stemoxidine 5 %, która stymuluje komórki macierzyste do prawidłowego funkcjonowania. Neogenic, sprawia, że skóra głowy jest dotleniona, mikrokrążenie dużo korzystniejsze, a w rezultacie cebulki włosów zostają pobudzone do sprawnego, zdrowego wzrostu.

 

Rezultat:
+1700 nowych włosów w ciągu 3 miesięcy

 

Zastosowanie:
Vichy Dercos Neogenic, to najnowocześniejszy, bardzo skuteczny preparat w postaci ampułek, który błyskawicznie wspomaga porost włosów, pobudza cebulki do wzrostu i usprawnia mikrokrążenie.

 

Stosowanie:

Dla zapewnienia optymalnej skuteczności 1 ampułka dziennie przez 3 miesiące na suche lub wilgotne włosy, rano lub wieczorem. Z aplikatorem do masażu.

 

Kupując dwa specjalnie oznaczone opakowania Vichy Neogenic 28 amp. bieżesz wziąć udział w promocji.

Otrzymujesz zestaw kodów które wpisujesz się na stronie Vichy.pl, żeby otrzymać trzecie GRATISOWE opakowanie Vichy Neogenic 28 ampułek

 

Opakowanie promocyjne: zestaw 2 x 28 ampułek + zestaw kodów promocyjnych uprawniających do otrzymania trzeciego opakowania GRATIS o wartości rynkowej 360zł!


GRATISOWE OPAKOWANIA Vichy Dercos Neogenic wysyła organizator promocji, firma L'Oreal.
Dodatkowe informacje i pomoc można uzyskać pod nr infolinii: 801 140 140

Liczna zestawów ograniczona, zapraszamy.

Promocja trwa od 01.09.2013 do 31.01.2014
.

Wszystkie wiadomości

E-farm: Apteka internetowa | Sklep Vichy | Forum