• E-mail:
  • Hasło:
Przypomnij
hasło

Wiadomości

VICHY dezodorant antyperspirant roll-on Beauty Deo 50ml spowalniający odrastanie włosów - Darmowa Wysyłka Kurierska!

VICHY dezodorant antyperspirant roll-on Beauty Deo 50ml spowalniający odrastanie włosów Vichy Dezodorant Beauty Deo pierwszy dezodorant od Vichy opóźniający konieczność (...)

więcej...

Wszystkie wiadomości
  Szukaj:

Vichy IDÉAL SOLEIL Delikatny spray do opalania dla dzieci SPF 50+ (200 ml)

Vichy IDÉAL SOLEIL Delikatny spray do opalania dla dzieci SPF 50+ (200 ml)  -
Ten produkt należy do kategorii:
 

Ochrona przeciwsłoneczna


 

Seria słoneczna


 

Suplementy diety


Nasza cena:
63.99 zł
Delikatny spray do opalania dla dzieci SPF 50+
Zapewnia maksymalną ochronę delikatnej skóry dziecka. Zabezpiecza przed uszkodzeniami skóry i poparzeniem spowodowanym nadmierna ekspozycją na słońce. Działa od pierwszego zastosowania.
Spray przeciwsłoneczny dla dzieci Vichy Idéal Soleil przeznaczony jest do codziennego stosowania - bezpośrednio przed ekspozycją na słońce.
 
Spray ochronny dla dzieci Vichy Idéal Soleil to zaawansowana i skuteczna ochrona przed słońcem. Zapewnia natychmiastowe działanie, zabezpieczając skórę przed uszkodzeniem i oparzeniem.
Skuteczność to zasługa innowacyjnej formuły. Skład bazuje na opatentowanych filtrach przeciwsłonecznych, które chronią skórę już od pierwszego zastosowania.
• MEXORYL® SX i XL to system opatentowanych filtrów o wysokim faktorze pochłaniających szkodliwe promieniowanie UVA i UVB.
 
Wysoka ochrona przeciwsłoneczna dzieci sprawia, że skóra jest w 100% bezpieczna. Ryzyko uszkodzenia i oparzenia zostaje zredukowane do minimum.
Spray ochronny Vichy Idéal Soleil to produkt hipoalergiczny, bez parabenów. Nadaje się do skóry delikatnej i wrażliwej. 
 
Stosowanie: Niewielką ilością preparatu należy spryskać skórę dziecka i poczekać do wchłonięcia. Stosować co kilka godzin lub w zależności od potrzeb. Zaleca się czynność powtarzać w przypadku kąpieli lub wytarcia skóry ręcznikiem.
 
Pojemność: 200 ml
Cena:
63.99 zł
Ilość
E-farm: Apteka internetowa | Sklep Vichy | Forum